Maski anytsmogowe Broyx dostępne w szerokiej sieci sprzedaży

2020-01-30
Maski anytsmogowe Broyx dostępne w szerokiej sieci sprzedaży

Maski antysmogowe firmy Labomask prezentowane pod marką Broyx, jako pierwsze w Polsce pojawiły się w sieci Decathlon. Oferowane w sieci sklepów modele to Broyx 500 (maska z czaszą z siateczki poliestrowej - odpowiednia na cieplejsze dni) i Broyx 700 (z czaszą z neoprenu - idealna na większe chłody).

Od grudnia 2019, oprócz Decathlonu, maski antysmogowe oferowane są również przez oficjalnego dystrybutora firmy Labomask – tj. firmę Sport Square Sp. z o.o. (www.maskibroyx.pl) i jego sieć partnerską (min. w sieci Militaria.pl i Sklepy Biegacza). W Sport Square odpowiednikami produktów BROYX 500 jest maska antysmogowa BROYX ALFA, natomiast BROYX 700 - maska antysmogowa BROYX DELTA.

Produkty oferowane przez Decathlon i dystrybutora Sport Square Sp. z o.o. (www.maskibroyx.pl) różnią się kolorem oraz drobnymi elementami wykończenia. Jedną z najważniejszych zalet masek BROYX jest posiadanie przez nie Certyfikatu Badania typu UE, który potwierdza zgodność masek z wymaganiami Unii Europejskiej i gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom. Maski antysmogowe BROYX ALFA i BROYX DELTA chronią użytkowników przed: pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi, aerozolami, smogiem, alergenami wziewnymi i benzopirenem.

Jako certyfikowane maski antysmogowe sportowe, produkty firmy Labomask (BROYX) znajdują się obecnie w czołówce półmasek filtrujących w kraju.

Dowiedz się więcej o maskach: Maska antysmogowe BROYX ALFA i Maska antysmogowe BROYX DELTA.

Polecane
pixel