Maski Broyx

  Potrzebna Ci niezawodna maska antysmogowa? Taka, która zapewnia pewną ochronę, a jednocześnie jest wygodna, gwarantuje swobodę oddychania i świetnie się prezentuje? Wszystkie te kryteria spełniają maski antysmogowe Broyx. To pierwsze w Polsce niskooporowe certyfikowane maski sportowe, które spełniają wymogi obowiązujące na terenie UE. Poznaj nasze rozwiązania!

  Czym wyróżnia się maska antysmogowa Broyx?

  Każda maska Broyx to certyfikowany środek ochrony osobistej zgodny z wymogami prawnymi obowiązującymi w Unii Europejskiej. To daje Ci gwarancję, że stawiasz na produkt wysokiej jakości, który zapewni Ci zabezpieczenie zgodne z deklaracjami producenta. Bez kompromisów. To jednak nie jedyna cecha, która sprawia, że maski antysmogowe Broyx to doskonały wybór.

  Wysoki komfort oddychania

  Niski opór powietrza przy wdechu i wydechu – oto, co sprawia, że maska antysmogowa Broyx zapewni Ci maksimum komfortu użytkowania. Bez względu na to, jak intensywny wysiłek wykonujesz, nie musisz się obawiać o to, że będzie Ci trudno wziąć wdech. Gwarantują to:

  • innowacyjne, 4-warstwowe filtry przetestowane pod kątem oporu powietrza przez ekspertów CIOP w Łodzi,
  • 2 profesjonalne zawory, które dodatkowo podnoszą komfort użytkowania,
  • wysokiej jakości materiał wykonania czaszy – ażurowa włóknina poliestrowa lub neopren.

  Bezkompromisowa skuteczność filtracji

  W maskach antysmogowych Broyx zastosowaliśmy wymienne filtry BROYX 4P1, poddane restrykcyjnym badaniom laboratoryjnym. Każdy filtr składa się z czterech warstw, w tym z warstwy z węgla aktywnego oraz elektrostatycznej włókniny HEPA E12 99,5%. Naładowanie elektrostatyczne pomaga przyciągać do filtra zanieczyszczenia i sprzyja ich osadzaniu się na włókninie. W efekcie maska Broyx chroni przed:

  • pyłami PM 10, PM 2.5, PM 0.3 i mniejszymi,
  • aerozolami,
  • alergenami wziewnymi,
  • benzopirenem,
  • smogiem.

  To sprawia, że sprawdza się na zewnątrz, również podczas uprawiania sportu.

  Jakość potwierdzona certyfikatami

  Jakość i skuteczność masek Broyx została potwierdzona badaniami wykonanymi przez wiodący polski ośrodek badawczy – Centralny Instytut Ochrony Pracy w Łodzi. Eksperci przyznali naszym maskom certyfikat środka ochrony osobistej, który może być stosowany zgodnie z prawem UE.

  Ponadto każda maska antysmogowa Broyx uzyskała:

  • certyfikat bezpieczeństwa CE,
  • atest COVID przyznawany przez CIOP.

  Perfekcyjne dopasowanie do twarzy

  Zapomnij o problemach ze spadaniem maski, parowaniem okularów czy uciskiem twarzy i nosa. Twoja maska antysmogowa Broyx została wyprofilowana tak, aby dopasowała się do anatomii twarzy. Dodatkowo zastosowano zastosowanie na solidny, szeroki rzep, który pozwala ją łatwo i szybko wyregulować oraz nosek z dodatkowym uszczelnieniem i komfortowe nauszniki.

  Elementy odblaskowe – z myślą o bezpieczeństwie

  Maski antysmogowe Broyx zostały wyposażone w elementy odblaskowe, które sprawdzą się zwłaszcza wówczas, gdy przebywasz na zewnątrz po zmroku. Dzięki nim staniesz się widoczny dla kierowców, np. podczas wieczornego joggingu czy przejażdżki rowerowej

  Niesamowita lekkość

  Do wykonania masek Broyx wykorzystaliśmy bardzo lekkie, a zarazem skuteczne materiały. To sprawi, że nie odczujesz dyskomfortu związanego z „obciążeniem” nawet po bardzo wielu godzinach noszenia.

  Elegancki design

  Maska Broyx to synonim wyrafinowanego stylu, który jest odpowiedni na każdą okazję. Bez względu na to czy zakładasz elegancki garnitur, czy strój sportowy, to akcesorium będzie współgrało z Twoją stylizacją. Do wyboru masz kilka kolorów oraz wzorów masek. Wybierz tę, która najlepiej wpisuje się w Twój gust. Bezpieczeństwo masz zagwarantowane w każdym przypadku!

  Która maska antysmogowa Broyx będzie dla mnie najlepsza?

  Zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednią dla siebie maskę Broyx? Dajemy Ci swobodę wyboru. Przed zakupem dobierz:

  • rozmiar maski

  Sprawdź, czy lepiej będzie Ci pasowała maska antysmogowa Broyx w rozmiarze M, czy model w rozmiarze L. Ważne są zarówno obwód głowy, jak i wysokość twarzy. Sprawdź tabelę i podejmij decyzję. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszymi doradcami. Pomożemy!

  • model

  Do wyboru masz maski antysmogowe Broyx w wersji Alfa oraz Delta. Różnią się materiałem, z którego została wykonana czasza. Alfa to maseczki, których zewnętrzna warstwa powstała z ażurowego włókna poliestrowego – paroprzepuszczalnego i dobrze odprowadzającego wilgoć. Dlatego lepiej nadają się do użytku w cieplejsze dni. W maskach Broyx Delta zastosowano neopren, który zapewnia dodatkową ochronę przed wiatrem i chłodem, co oznacza, że lepiej spisują się one jesienią i zimą.

  Pamiętaj także, aby wyposażyć się w filtry zapasowe BROYX 4P1, które należy regularnie wymieniać, aby zatroszczyć się o higienę oraz skuteczność użytkowanej maski.

  Masz dodatkowe pytania? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie doradzimy Ci, który model maski Broyx wybrać. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień. Zapewniamy szybki czas realizacji.

  Maska Broyx to zabezpieczenie, na którym możesz polegać. Postaw na sprawdzone i certyfikowane środki ochrony!

   pixel