Filtry do maseczek antysmogowych

  Korzystasz z masek antysmogowych Broyx? Aby zapewnić sobie skuteczną ochronę oraz higieniczność użytkowania maseczki, regularnie wymieniaj filtry wewnętrzne. Certyfikowane filtry do masek Broyx 4P1 znajdziesz w naszym sklepie. To filtry, które pasują do każdego typu maski Broyx – są łatwe do wymiany, a przede wszystkim zapewniają efektywne filtrowanie zanieczyszczeń, na które jesteś narażony.

  Jakie wybrać filtry do masek Broyx?

  Rekomendujemy sięganie wyłącznie po oryginalne filtry Broyx 4P1. Tylko korzystając z nich, masz pewność, że Twoja maska spełni swoje zadanie i zapewni Ci pożądaną ochronę zarówno kiedy przebywasz wewnątrz pomieszczeń, jak i na wolnej przestrzeni.

  Oryginalne filtry do masek Broyx:

  • zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o dopasowaniu do naszych masek antysmogowych – masz więc gwarancję, że są 100% kompatybilne i z łatwością umieścisz je wewnątrz czaszy swojego akcesorium ochronnego,
  • mają wymiary i kształt, które pasują do każdej maski z asortymentu Broyx, bez względu na to, jaki rozmiar i typ produktu wybrałeś,
  • są wykonane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a ich skuteczność została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi – masz zatem pewność, że sprostają stawianymi im wymogami.

  Jak są zbudowane wymienne filtry do masek Broyx antysmog?

  Filtry Broyx zostały zaprojektowane i wykonane pod okiem ekspertów, po przeprowadzeniu szeregu badań laboratoryjnych potwierdzających skuteczność filtracji oraz komfort noszenia.

  Każdy filtr ma 4 warstwy ochronne – wykonane z lekkich, a zarazem efektywnych materiałów. Zawiera on:

  • warstwę z węgla aktywnego, która uzupełnia działanie filtrów HEPA. Ten materiał wychwytuje m.in. lotne związki organiczne, odory oraz inne cząsteczki, które mogą stanowić zagrożenie dla Twojego organizmu,
  • włókninę elektrostatyczną HEPA E12 99,5%, która jest odpowiedzialna za wychwytywanie pyłów zawieszonych, alergenów wziewnych, smogu czy innych zanieczyszczeń.

  Filtry do masek Broyx są naładowane elektrostatycznie. Dzięki temu przyciągają zawieszone w powietrzu cząstki oraz krople zanieczyszczeń – w efekcie łatwiej osiadają one na włókninie filtracyjnej, zamiast przedostawać się do układu oddechowego.

  Przed czym chronią filtry do masek Broyx?

  Z uwagi na 4-warstwową budowę i staranny dobór materiałów filtracyjnych, wkłady 4P1 zapewniają efektywne zabezpieczenie przed:

  • aerozolami,
  • benzopirenem,
  • alergenami wziewnymi (filtracja na poziomie >99%), np. grzybami i roztoczami oraz pyłkami,
  • smogiem,
  • pyłami – PM 10, PM 2.5 oraz PM 0.3 i mniejszymi cząsteczkami.

  Dlatego można je wykorzystać jako zabezpieczenie antysmogowe i antyalergiczne.

  Niski opór powietrza przy oddychaniu sprawia, że filtry do masek Broyx są wyjątkowo komfortowe

  Eksperci Broyx połączyli wysoką skuteczność filtracji zanieczyszczeń powietrza z maksymalnym komfortem korzystania z filtrów. Z konstrukcji warstwy filtrującej wyeliminowaliśmy grube i wysokooporowe włókniny. W efekcie filtry nie powodują zaburzenia przepływu powietrza w czasie oddychania. Możesz z nich więc korzystać również np. podczas uprawiania sportu.

  Filtry do masek Broyx – jak wybrać odpowiedni produkt?

  Dla twojej wygody oferujemy filtry Broyx w zestawach. Możesz zamówić komplet zawierający:

  • 2 szt. – odpowiedni, jeśli maskę antysmogową nosisz rzadko i przez krótki czas,
  • 4 szt. – to najpopularniejszy wybór wśród naszych klientów. 4 filtry wystarczą Ci na dłuższy okres eksploatacji,
  • 6 szt. – warto kupić taki zestaw, jeśli np. korzystasz z maseczek podczas uprawiania sportu lub przez długie dni pracy. To również odpowiedni wybór, jeżeli chcesz zabezpieczyć w filtry Broyx siebie i innych członków rodziny,
  • 8 szt. – ten komplet zapewnia najlepszy stosunek ceny do jakości. Wybierz go np. jeśli w Twoje rodzinie jest więcej użytkowników masek antysmogowych bądź gdy chcesz zapewnić sobie zapas na dłużej.

  Pamiętaj, że:

  • filtry Broyx są uniwersalne – pasują do wszystkich masek naszej marki,
  • możesz stosować filtry do masek o różnych rozmiarach,
  • w komplecie do każdego filtra otrzymasz membrany i pokrywki zaworów.

  Jak często wymieniać filtry Broyx?

  Filtry do masek Broyx powinny być regularnie wymieniane. Jest to bowiem element, który bezpośrednio odpowiada za filtrowanie zanieczyszczeń z powietrza. Osadzają się one na włókninie, a z czasem jest ich bardzo dużo. Poza tym są one wyeksponowane na działanie wilgoci. Dlatego, aby zachować skuteczność ochrony i bezpieczeństwo stosowania maski, filtr co jakiś czas trzeba wyrzucić i zastąpić nowym. Nie da się jednoznacznie wskazać, jak często należy wymieniać filtry Broyx. Wszystko zależy od warunków oraz częstotliwości używania masek.

  Szacuje się, że optymalny czas aktywnego użytkowania filtra to ok. 40 godzin. A zatem jeśli nosisz maseczkę np. przez ok. 1 h dziennie, filtr powinieneś wymieniać mniej więcej raz na miesiąc. Jeżeli jednak stosujesz ją dłużej lub w warunkach dużej ekspozycji na zanieczyszczenia, może być wymagane częstsze zakładanie nowego filtra.

  Jeśli masz wątpliwości, kiedy sięgnąć po nowe wymienne filtry do masek Broyx antysmog, skontaktuj się z naszym zespołem. Podpowiemy!

   pixel