Maska antysmogowa Broyx popsuje makijaż?

2021-10-30
Maska antysmogowa Broyx popsuje makijaż?

Starannie dobrany i perfekcyjnie wykonany makijaż dodaje kobiecie pewności siebie, klasy i elegancji. Nic więc dziwnego, że budzi się w tobie troska o jego trwałość, kiedy poświęciłaś cenny czas na jego wykonanie. I kiedy stajesz przed wyborem maska antysmogowa TAK czy NIE, zapewne wolisz zaryzykować zdrowie i wybrać ładny wygląd. Tymczasem w miastach zanieczyszczenie powietrza jest tak wysokie, że bez osłony twarzy lepiej nie wychodzić. Czy w związku z tym istnieje maska antysmogowa, pod którą można nosić makijaż?

Makijaż w masce antysmogowej Broyx też może być perfekcyjny

Podkład, puder, róż, rozświetlacz, pomadka – te kosmetyki są najczęściej wykorzystywane do makijażu ust, policzków, brody i nosa, czyli części twarzy schowanej pod maską przeciwsmogową. Jeśli jesteś kobietą, która nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pomalowania się, zapewne zastanawiasz się, czy maska antysmogowa niszczy makijaż? Otóż informujemy – tak się nie dzieje! Pod maską możesz skrywać perfekcyjnie umalowaną twarzy i co ważne, zachować ją w takim stanie nawet po zdjęciu tego akcesorium.

Musisz jednak pamiętać o kilku rzeczach, mianowicie:

  • Używaj tylko wysokiej jakości, najlepiej antyalergicznych i wodoodpornych kosmetyków.
  • Po wykonaniu makijażu, spryskaj twarz utrwalaczem, który przedłuży jego trwałość nawet o kilkanaście godzin i zapobiegnie ścieraniu.
  • Noś tylko maseczki antysmogowe wysokiej jakości, wykonane z przewiewnych materiałów i dobrze dopasowane do kształtu twojej twarzy.

Maska antysmogowa a makijaż – co z jej skutecznością?

Makijaż nie osłabia skuteczności maski przeciwsmogowej. Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, gdy masz do czynienia z oryginalnymi produktami, które posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Na przykład maski Broyx zostały wyposażone w czterowarstwowe filtry ochronne, które wykonano z lekkich i efektywnych materiałów. Starannie dobrany system filtracji HEPA w połączeniu z warstwą z węgla aktywnego odseparowuje 99,5% zanieczyszczeń z powietrza. Filtry do masek Broyx są naładowane elektrostatycznie, co sprawia, że łatwo przyciągają do siebie i zatrzymują nawet najmniejsze cząsteczki.

Sama czasza maski naszej firmy została wykonana przy użyciu ultralekkich i paroprzepuszczalnych materiałów, pod którymi skóra się nie poci, a makijaż pozostaje nienaruszony. Jeśli zdecydujesz się na zakup taniej maski niewiadomego pochodzenia, możesz mieć pewność, że przy dłuższym użytkowaniu wytworzy się pod nią wilgoć, skóra zacznie się pocić, a makijaż zbrylać lub spływać z twarzy. Dlatego inwestycja w maski Broyx jest korzystna nie tylko ze względów praktycznych, ale i estetycznych.

Jak dobrać maskę przeciwsmogową, by nie popsuła makijażu?

Oprócz zwracania uwagi na jakość wykonania oraz materiał maseczki antysmogowej radzimy również dobrać odpowiedni jej rozmiar. Źle dopasowane, zbyt ciasne lub za luźne akcesorium po pierwsze nie spełni dobrze swojego zadania ochronnego, a po drugie zniszczy makijaż. W przypadku masek przeciwsmogowych Broyx musisz sprawdzić, czy lepiej będzie ci pasowała rozmiar M, czy też model w rozmiarze L. Jak to zrobić? Wystarczy wykonać odpowiednie pomiary głowy i twarzy:

  • Weź centymetr i poprowadź go wokół głowy poniżej uszu i czubka nosa. W ten sposób otrzymasz obwód głowy. Wynik zapisz.
  • Następnie poprowadź miarkę od szczytu nosa po koniec podbródka, aby ocenić wysokość twarzy. Zanotuj wymiar.
  • Kiedy już skończysz pomiary, przejdź do tabeli rozmiarów masek Broyx i sprawdź, który do ciebie najlepiej pasuje.

Ogółem maseczki antysmogowe:

  • w rozmiarze M wybierają osoby o szczupłej lub średniej budowie twarzy (obwód głowy w przedziale 48-56 cm, a wysokość twarzy ok. 13-15 cm),
  • w rozmiarze L pasują do osób o średniej i dużej szerokości twarzy (obwód głowy w przedziale 52-60 cm, a wysokość ok. 14-16 cm).

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego rozmiaru maseczki, skonsultuj się z naszym zespołem. Pomożemy ci dobrać nie tylko wielkość, ale także rodzaj tego akcesorium, by jak najlepiej spełniało swoje zadanie i przy okazji nie niszczyło makijażu.

Polecane
pixel