Jaką maskę antysmogową Broyx wybrać dla mężczyzny?

2021-09-22
Jaką maskę antysmogową Broyx wybrać dla mężczyzny?

Maski antysmogowe mają chronić przed toksycznym pyłem zawieszonym w powietrzu, alergenami, wirusami i innymi zanieczyszczeniami. I tak jest, pod warunkiem, że zostały wyposażone w odpowiednie filtry i wykonane zgodnie z zasadami nowoczesnej technologii. Oprócz tego, że taki środek ochrony ma być funkcjonalny, dobrze także gdy ładnie się prezentuje. Uwagę na te aspekty zwracają zwłaszcza mężczyźni, którzy z natury są gadżeciarzami i skupiają się na takich szczegółach.

Maska antysmogowa dla mężczyzny – gadżet na różne okazje

Czy wiesz, że każdego dnia do organizmu każdego człowieka dostaje się nieskończona ilość zanieczyszczeń atmosferycznych, które wpływają na zdrowie? Jednym z głównych zagrożeń jest smog. Składa się z cząstek stałych lub płynnych, dymu, kurzu, popiołu, sadzy, pyłków lub aerozoli, które po osiągnięciu wysokich stężeń zaczynają negatywnie wpływać na organizm. W zależności od wielkości mogą wpływać na kilka ważnych narządów. Im mniejsze są te cząstki, tym większa szansa, że ​​dostaną się do płuc i układu oddechowego przez nozdrza.

Zła jakość powietrza dotyka najczęściej pieszych, rowerzystów, biegaczy i innych amatorów sportów na wolnym powietrzu oraz osoby, które pracują w środowisku, gdzie mają bezpośredni kontakt z zanieczyszczonym powietrzem. Dlatego też męska maska antysmogowa Broyx to funkcjonalny gadżet, który pasuje na różne okazje. Można w nim uprawiać sport, pracować, spacerować, podróżować itd. W zasadzie można robić wszystko, ponieważ ich jakość umożliwia swobodne oddychanie w każdej przestrzeni (otwartej lub zamkniętej) i temperaturze.

Maski antysmogowe męskie – dobierz indywidualny rozmiar

Prawda jest taka, że nie ma jednej, uniwersalnej maski antysmogowej, która będzie pasowała do każdego mężczyzny. Do wyboru w ofercie Broyx dostępne są dwa rozmiary masek: M oraz L. Każda z nich ma dopasowany wymiar obwodu głowy oraz wysokości twarzy. Tylko dobrze dopasowana maseczka prawidłowo spełnia swoje zadanie, chroniąc użytkownika przed zanieczyszczeniami.

Aby dokładnie ustalić rozmiar męskiej maski antysmogowej, należy dokonać odpowiednich pomiarów. W tym celu weź centymetr i zacznij od zmierzenia obwodu głowy: poprowadź miarkę poniżej uszu oraz czubka nosa. Następnie zmierz wysokości twarzy. Zacznij od szczytu nosa i poprowadź centymetr nad nosem aż po koniec podbródka. Dzięki tym wymiarom będziesz w stanie dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar maski.

Dla mężczyzn też liczy się design

Wbrew pozorom panowie również zwracają uwagę na wygląd akcesoriów, które noszą. Dlatego producent masek antysmogowych Broyx zadbał o to, aby wpisały się w modny i nowoczesny styl. Mężczyźni mogą wybierać spośród bardzo minimalistycznych, gładkich modeli w klasycznej czerni lub granacie. Mogą też postawić na bardziej nowoczesną wersję w modny wzór. Każda maska Broyx pasuje tak samo dobrze do formalnego, jak niezobowiązującego stroju. Dzięki temu możesz mieć jeden środek ochrony zarówno do eleganckiej, jak i sportowej stylizacji.

Maski Broyx – wybierz jakość potwierdzoną certyfikatami

Jeśli chcesz mieć pewność, że męskie maski antysmogowe są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne, wybierz jakość potwierdzoną certyfikatami. Każdy nasz produkt uzyskał certyfikat środka ochrony osobistej oraz znak bezpieczeństwa CE. Maseczki przeciwsmogowe Broyx wyprodukowano zgodnie z normą EN149:2001+ A1:2009 w klasie FFP1 NR. Dzięki temu posiadają przedział filtracji od 80 do 100%, a zarazem wyróżniają się najwyższą „oddychalnością” i nie utrudniają mówienia oraz zaczerpnięcia powietrza.

Bardzo zależało nam, aby nasze maseczki sprawdzały się również jako środek ochrony zgodny z wymaganiami sanitarnymi, w tym chroniły przed koronawirusem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii udało nam się to osiągnąć, co potwierdzili eksperci z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy w Łodzi (CIOP). Atest COVID potwierdza, że produkty Broyx, a zwłaszcza modele masek Alfa i Delta zapewniają komfort oddychania, a jednocześnie gwarantują filtrację na poziomie ok. 98%.

Pamiętaj, że dobra maska antysmogowa musi nie tylko ładnie się na Tobie prezentować, ale także odznaczać się dużą skutecznością oraz dawać komfort użytkowania.

pixel