Jaką maskę antysmogową Broyx wybrać dla kobiety?

2021-09-22
Jaką maskę antysmogową Broyx wybrać dla kobiety?

Każda kobieta uwielbia dobrze wyglądać. Nic więc dziwnego, że jednorazowe, niebieskie maseczki lub te z materiału wielokrotnego użytku nie wpisują się w nowoczesny, modny styl. Inaczej jest z maseczkami antysmogowymi Broyx. Tutaj producent zadbał, aby ich wygląd pasował także nawet bardzo wymagającym użytkowniczkom.

Modna maska antysmogowa dla kobiet

Kobiety zwracają uwagę na wygląd. Dlatego maska antysmogowa Broyx Alfa szczególnie pasuje paniom, które cenią sobie modny styl. Kolor navy blue wpisuje się w trendy, a delikatny wzór i dodatek czarnych wstawek nadaje jej subtelnego charakteru. Dzięki delikatniejszej formie ta maska pasuje zarówno do sportowego, jak i eleganckiego stroju. Można jej używać podczas aktywności fizycznej na wolnym powietrzu oraz zakładać do formalnego ubrania do pracy. Jeśli jednak wolisz bardziej sportowy styl, wybierz maskę antysmogową Broyx Delta. Czarna, z jednej strony klasyczna, a z drugiej z modnymi otworami w wierzchniej warstwie i odblaskowymi elementami, sprawdzi się podczas biegania lub jazdy na rowerze, nawet wieczorami.

Broxy – dopasowane maski antysmogowe damskie

Jeśli chcesz, aby maska antysmogowa damska nie tylko ładnie wyglądała, ale także dobrze spełniała swoje zadanie, musi być odpowiednio dobrana do Twojej głowy. W przeciwnym razie nie tylko nie ochroni Cię przed zanieczyszczeniami powietrza, ale także utrudni oddychanie i będzie niewygodna w noszeniu. Tylko dobrze dopasowany i szczelny produkt najlepiej chroni Twoje zdrowie.

Maski antysmogowe Broyx oferowane są w dwóch rozmiarach:

  • M – zaprojektowane dla kobiet o szczupłej lub średniej budowie twarzy. Wybierz ją, jeśli Twój obwód głowy mieści się w przedziale 48-56 cm, a wysokość od nasady nosa do brody wynosi ok. 13-14 cm.
  • L – stworzone z myślą o kobietach o średniej lub szerokiej budowie twarzy. Taki rozmiar będzie odpowiedni, jeśli obwód Twojej głowy liczy 52-60 cm, a wysokość od nasady nosa do brody mierzy ok. 15-16 cm.

Aby dobrać odpowiedni rozmiar maski, wykonaj pomiary obwodu głowy (umieść miarkę poniżej uszu oraz czubka nosa) oraz wysokości twarzy (od szczytu nosa po koniec podbródka). Każda maska antysmogowa Broyx posiada regulowane zapięcie w postaci solidnego, szerokiego rzepa. Dzięki niemu możesz precyzyjnie dopasować i ułożyć maskę na twarzy, tak aby szczelnie osłaniała usta i nos, a przy tym nie powodowała ucisku.

Wysoka jakość filtracji – serce każdej maski

Sercem maseczki antysmogowej jest filtr. To on odpowiada za oczyszczanie powietrza, którym oddychasz. Każda maska przeciwsmogowa Broyx posiada innowacyjne, czterowarstwowe filtry. Ich skuteczność potwierdzają badania przeprowadzone w polskim ośrodku badawczym – Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w Łodzi. Ustalono, że wkłady 4P1 skutecznie chronią nie tylko przed smogiem, ale także przed:

  • aerozolami,
  • spalinami,
  • alergenami wziewnymi,
  • benzopirenem,
  • pyłami – PM 10, PM 2.5 oraz PM 0.3 i mniejszymi cząsteczkami.

Filtry są wymienne, jeden starcza średnio na ok. 40 godzin aktywnego użytkowania. Dzięki temu są to produkty wielokrotnego użytku – zawsze masz możliwość dokupienia i wymiany oryginalnego filtra.

Wzór, rozmiar i… - o tym jeszcze pamiętaj!

Wiadomo, że dla kobiet bardzo liczy się wygląd, ale dobra maseczka przeciwsmogowa musi nie tylko ładnie się prezentować i być dobrze dopasowana, ale również mieć potwierdzoną skuteczność. Maski Broyx posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Co ciekawe, uzyskały nawet atest COVID przyznawany przez CIOP. Dzięki temu stanowią skuteczną ochronę także przed koronawirusem.

Damskie maseczki antysmogowe Broyx idealnie dopasowane do anatomii kobiecej twarzy, a wytrzymałe elementy mocujące nie uciskają głowy i są odporne na wielokrotne odpinanie i zapinanie. Ponadto ich niesamowita lekkość nie daje dyskomfortu podczas noszenia maseczki nawet przez wiele godzin.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi modelami naszych masek. Polecamy również dobór odpowiedniego zestawu oryginalnych filtrów w atrakcyjnej cenie.

pixel