Czy maski antysmogowe Broyx pasują do eleganckich stylizacji?

2021-06-30

Maska antysmogowa jest przede wszystkim środkiem ochrony osobistej, który ma spełnić określone zadanie. Jest nim wychwycenie szkodliwych zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu – m.in. pyłu zawieszonego, różnego rodzaju aerozoli, alergenów wziewnych czy benzopirenu. To jednak wcale nie oznacza, że nie może być przy okazji stylowym dodatkiem do eleganckiego ubioru! Oferowane przez Broyx maski antysmogowe do eleganckich stylizacji pasują jak ulał. Zobacz!

Maska antysmogowa – więcej niż zabezpieczenie

Jeszcze jakiś czas temu o maskach ochronnych myślało się wyłącznie w kategoriach funkcjonalnych. Powód był dość prozaiczny – nosiło się je jedynie okazjonalnie, np. podczas uprawiania sportu zimą, gdy zanieczyszczenie powietrza było bardzo wysokie. Jednak w ostatnim czasie, z uwagi na rozpowszechnienie stosowania ochrony ust i nosa spowodowane pandemią, maski ochronne zaczęły być postrzegane jako element stylizacji. Dlatego coraz więcej osób poszukuje akcesoriów, które łączą walory estetyczne, komfort noszenia i niezawodną filtrację zanieczyszczeń.

Chociaż może się wydawać, że znalezienie maski przeciwsmogowej do eleganckich stylizacji, która spełni wszystkie powyższe kryteria, jest trudnym zadaniem, w rzeczywistości jest inaczej. Odpowiedni produkt znajdziesz w kolekcji Broyx!

Maski przeciwsmogowe do eleganckich stylizacji? Poznaj Broyx Delta Hex!

Standardowe maski antysmogowe Broyx można bez wahania uznać za eleganckie. Są utrzymane w ciemnych, stonowanych barwach – granatu lub czerni – i wyróżniają się minimalistycznym designem. To sprawia, że świetnie prezentują się w połączeniu z dowolnym ubiorem – tak casualowym, jak i biznesowym i bardzo eleganckim. Jednak jeżeli szukasz wyjątkowego wzornictwa, które zwraca na siebie uwagę i będzie idealnie współgrało z nowoczesnym garniturem czy stylowym trenczem, zwróć uwagę na model Delta Hex. To jedna z najnowszych propozycji Broyx, stworzona właśnie z myślą o aktywnych osobach, które poruszają się w środowisku biznesowym.

Czasza maski, wykonana z wysokiej klasy neoprenu, została pokryta intrygującym, heksagonalnym wzorem. Nadaje on temu akcesorium unikalnego charakteru, a całej stylizacji – wyrazistości. Sięgając po nią, jasno komunikujesz, że rozumiesz najnowsze trendy w świecie mody, a jednocześnie dbasz o swoje bezpieczeństwo.

Ta maska antysmogowa będzie dobrze pasowała do każdego stroju, który założysz, w tym do:

  • biznesowego garnituru, koszuli i krawata – spokojnie możesz ją założyć np. na oficjalne spotkanie z partnerami, gdy potrzebujesz dodatkowej ochrony,
  • zimowej, klasycznej stylizacji – wełnianego płaszcza, eleganckiego szalika i skórzanych butów,
  • stroju wiosenno-letniego w wyrafinowanej odsłonie,
  • ubrania sportowego – np. podczas treningu outdoorowego czy wizyty na ściance wspinaczkowej lub korcie do squasha,
  • stroju codziennego – tego, który zakładasz na spacer, zakupy czy spotkania ze znajomymi.

W obecnej rzeczywistości maska ochronna będzie Ci towarzyszyła w bardzo wielu sytuacjach, dlatego warto zwrócić uwagę na jej design.

Nie tylko stylowe wzornictwo! Maski antysmogowe do eleganckich stylizacji zapewniają niezawodną ochronę!

Maski ochronne Broyx łączą oryginalny, wyrafinowany styl z bardzo wysokim poziomem ochrony przed wszelkimi zagrożeniami. Zastosowane w nich dedykowane filtry BROYX 4P1 zapewniają niezawodną ochronę przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami, takimi jak:

  • smog,
  • pyły PM 10, PM 2.5, a nawet PM 0.3 i cząstki o mniejszych rozmiarach,
  • alergeny wziewne (filtracja na poziomie 99%),
  • benzopiren,
  • szkodliwe aerozole.

Uzyskały również przyznany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy w Łodzi atest COVID, a także znak bezpieczeństwa CE. To najlepsze potwierdzenie ich jakości jako środka ochrony osobistej.

Warto również zwrócić uwagę na kształt i konstrukcję masek – sprawiają one, że akcesoria doskonale przylegają do twarzy. To ważne z uwagi na skuteczność zabezpieczenia, ale i estetykę. Unikatowe mocowanie wokół uszu zapewnia produktowi doskonałą stabilizację, co przekłada się również na komfort.

Jak zatem widzisz, jeśli interesują Cię maski przeciwsmogowe do eleganckich stylizacji, znajdziesz je w ofercie Broyx. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów odpowiedni wzór akcesorium!

pixel